Úvod

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Papírové tapety, samolepící dekorace, plakáty i obrazy

Na trhu můžete koupit bezpočet papírových tapet s nejrůznějšími vzory. Tapety a samolepící dekorace přišly znovu do módy, doba unifikovaných bílých stěn je pryč a při výtvarném řešení interiéru se uplatňuje mnohem větší volnost.

Všechny motivy jsou připraveny tak, aby se daly vytisknout jako malý plakát nebo polep notebooku ale také třeba jako tapeta přes celou stěnu. Nejste ničím omezeni! Vše je ihned k dispozici. Přesto, že nabízíme možnost úpravy na zakázku, termín v jakém Vám zboží dodáme, se neliší od běžné zásilkové služby.

více ukázek ...  
použití tapet v interiéru ...  

Součástí každé objednávky je individuální volba rozměrů tisku, možnost doplnit vlastní nápis podle přání, případně též změnit celkové barevné ladění obrazu.

Psychologické působení barev a dekoru v konkrétním interiéru je obtížné si předem představit.

Proto máte možnost nám zaslat fotografii prostoru, kde by se konkrétní motiv měl uplatnit a my Vám obratem vrátíme tentýž snímek, kde na stěně bude bude zobrazen vybraný motiv jako by byl již nalepen. Neplatíte nic navíc a současně získáte jasnou představu, jak bude Váš vylepšený interiér vypadat.

  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku