Návrh interiéru

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Individuální řešení interiéru

Zásilkový prodej designových tapet je pouze tou nejzákladnější možností jak získat pro svůj interiér originální dekorace na stěny.

Náměty pochází převážně z dílny architektonického a výtvarného ateliéru, jehož stěžejní náplní je komplexní navrhování a realizace komerčních, veřejných i bytových interiérů.

Jak říká architekt Heřmánek, duše celého projektu: "Dobře řešený interiér je vedle samozřejmé provozní funkčnosti komplexem vzájemně sladěných prvků s vyváženými proporcemi tvarů a barev. Je nutné dosáhnout rovnováhy mezi odvahou hledat neotřelá řešení a disciplínou s jakou je třeba vtisknout interiéru jasná estetická pravidla.".

Dosáhnout výtvarné harmonie bývá často nesnadné. Sortiment nábytku, potahových a dekoračních látek, podlahových krytin i různých doplňků je na trhu obrovský. Přesto bývá často problém najít na regálech a ve vzorkovnách komponenty, které by stylem a barevností dokonale ladily. Tam, kde nám záleží na kvalitním výsledku, je výhodné opřít se o zkušenosti profesionálů.


kontaktní formulář ...

Interiér restaurace

interiér restaurace 0 interiér restaurace 1 interiér restaurace 2 interiér restaurace 3
  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku