Materiál tapet

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

papírové tapety

Tapety na papíru s vysokou pevností o gramáži 150 g/m2, které se lepí na stěnu provlhčené a opatřené lepidlem na tapety. Pásy nebo díly tapet se při lepení vzájemně překrývají. Nejlevnější materiál pro dekorace stěn i stropů interiérů.

vliesové tapety

Tapety na dvouvrstvém materiálu - podkladovou vrstvu tvoří netkaná textilie, která po pozdějším odstraňování tapet zůstává na stěně jako makulatura. Lícová vrstva je z papíru s PVC zátěrem a jemnou zrnitou strukturou. Plošná hmotnost je 350 g/m2. Pásy nebo díly tapety se lepí těsně k sobě, bez překrývání. Disperzní lepidlo (např. Ovalit T) se nanáší buď přímo na zeď, nebo na neprovlhčenou tapetu. Pásy mají šíři 106 nebo 53 cm a délku závislou na výšce zvoleného formátu motivu.

plakáty

Kvalitní pololesklý papír s plošnou hmotností 250 g/m2 a s vysokou pevností v tahu. Vhodné k přichycení do lišt nebo zarámování či zasklení.

samolepící tapety

Samolepící PVC fólie - matná nebo lesklá, jednobarevná i s plnobarevnými obrazy - na transportním povoskovaném papíru. Lepí se na hladké, odmaštěné a prachuprosté podklady. Pro snadnější lepení bez bublin je vhodné podklad navlhčit. Vhodné pro dekorování nábytku, dvířek, dveří, ledniček, ale třeba i hladkých stěn jako nyní tak oblíbené "tetování zdí".

laminované samolepící tapety

Samolepící tapety opatřené dodatečnou laminovací fólií s vysokou odolností proti mechanickému poškození. Je vhodná na namáhané plochy - například jako polep notebooků.

obrazy na plátně

Plátno o gramáži 300 g/m2. Dodáváme již napnuté na skrytém dřevěném napínacím rámu. Obraz doporučujeme před pověšením na stěnu zarámovat. Na vyžádání lze dodat též obrazy bez napínacího rámu.

fotopapír

Vysoce jakostní lesklý papír s vynikajícím podáním barev pro nejkontrastnější tisk. Plošná hmotnost 195 g/m2. Vhodný zejména k dodatečnému zarámování či zasklení.
  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku