Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Archiv dosud vydaných aktuální informací

Tyto informace zasíláme e-mailem na základě Vašeho souhlasu se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Tento souhlas můžete vyjádřit žádostí o zasílání informací o novinkách v našem e-mailovém formuláři. Stejným způsobem můžete zasílání informací kdykoli zrušit.

Informace pro obchodníky

Informace o objednávání vzorků a podmínkách prodeje našich produktů zasíláme na vyžádání e-mailem.

DecorDesign | Informace č.1

Jak vidíte na našich stránkách http://decordesign.cz - postupně rozšiřujeme galerii nejrůznějších výtvarných motivů. Jejich účelem je dekorovat různé komponenty interiéru. Mohou to být jak celé stěny, tak třeba i malé fragmenty mobiliáře. Jsme schopni je dodat v krátkém termínu (do deseti dnů) a to v modifikaci, jakou si sami určíte. Volně lze upravovat rozměry a částečně (v závislosti na konkrétním motivu) i barevnost. To proto, že zdrojové grafické soubory jsou připraveny jako mnohavrtevné soubory Photoshopu a to v rozlišení umožňujícím většinou realizaci až do rozměru cca 4 až 5 x 2 až 3 m. Některé motivy jsou koncipovány jako na ploše opakovatelné, atd. Většinou jsou možnosti úprav širší, než by se na první pohled zdálo. Nebojte se svůj konkrétní záměr konzultovat!

Jako podporu pro Vaše projekty a studie jsme schopni dodat náhledy motivů ve větším rozlišení, než jaké jsou dostupné na webu (cca 800 x 1000 px) pro použití ve vizualizacích interiérů.
Nadto jako předprodejní podporu nabízíme zdarma vmontování vybraného motivu do dodané fotografie či renderu. Technické podrobnosti (alfa kanál, apod.) bychom upřesnili v další komunikaci.

Dodávat hotové výrobky je možné jako papírovou či vliesovou tapetu nebo samolepící fólii. Možné je dodání i na výstavnických deskách tl. 3 až 10 mm, malířském plátnu napnutém na dřevěný rám (pro užití jako závěsný obraz), atd. Připravujeme i výrobu dekorovaných skleněných tabulí pro celoskleněné dveře, laminátové podlahy, .... hledáme stále nové technologické možnosti pro uplatnění dekoru v interiéru.

Jsem si vědom toho, že dekorace v interiéru jsou pouze možným doplňkem promyšleného řešení interiéru. V současné době se zdá, že se dekor do interiéru po dlouhé době půstu vrací. Snažíme proto tuto oblast postupně dovést k co nejbohatšímu sortimentu a v rámci možností i k technologické dokonalosti.

Abychom umožnili veřejně konzultovat některé speciální otázky, je součástí webu i diskuzní fórum na adrese http://forum.decordesign.cz určené nejen pro laickou, ale i odbornou veřejnost. Není problém založit jakékoli nové diskuzní vlákno, případně vyčlenit některé diskuze jen pro určitou skupinu registrovaných uživatelů. Budu samozřejmě vděčen i za jakýkoli podnět či dotaz zaslaný e-mailem.

Celý web i jeho provoz a hlavně vznik vlastních výtvarných návrhů je v naší výhradní režii, je tedy snadné operativně reagovat na jakékoli zajímavé podněty nebo požadavky (např. i požadavky na nové motivy).

Jednou z otázek, která zajímá každého finálního klienta je cena. Cenu výsledného produktu nelze porovnávat se sériově vyráběnými tapetami. Jeho síla je především v širokém a pružném sortimentu a zejména v možnosti individuálních úprav. Naopak srovnání s nástěnnou malbou vyznívá zcela opačně. Za příznivější cenu nabízíme produkt, jehož aplikace je výrazně technologicky jednodušší a výsledek předem korigovatelný.

ing. arch. Miloslav Heřmánek

  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku