Časté dotazy

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Časté otázky a odpovědi (FAQ)

Jak poznám, že je zboží na skladě?

Po odeslání objednávky je Váš požadavek elektronicky zaslán do grafického studia, kde jsou provedeny požadované úpravy velikosti, přípdaně doplněn text nebo upraveno celkové barevné ladění obrazu. Zpravidla již následující pracovní den je zakázka odeslána k tisku a v krátké je připravena k expedici. Celý proces netrvá déle, než několik dnů. Rychlost, s jakou vyřídíme Vaši objednávku se nijak neliší od ostatních zásilkových obchodů, které distribuují zboží přímo ze skladu.

Jak přijde zboží zabalené? Nemůže se při přepravě poškodit?

Potištěné archy papíru nebo fólie (podle toho, co jste si objednali) stočíme a zasuneme do tvrdého papírového tubusu vyrobeného. Ten na obou koncích uzavřeme kartónovými uzávěry a zabalíme do folie. Obsah je při přepravě velice dobře chráněn proti poškození tlakem, úderem ale i proti vlhkosti.

Jak poznám, že tisk bude kvalitní? Nemám rád nevýrazné barvy a rozostřené okraje.

Všechny obrazy jsou připraveny tak, aby je bylo možno tisknout ve značné velikosti. Je to poměrně náročné, např. tiskový soubor pro velkoplošnou tapetu 2x1 metr má velikost přibližně 250 MB.

Tisk je zajištěn na špičkových velkoformátových strojích s šestibarevnou tiskovou hlavou, které umožňují větší barevnou hloubku než běžný ofsetový tisk.

Uvítal jsem, že si mohu určit velikost obrazu. To je něco naprosto nového. Jak velké vyobrazení jste schopni udělat?

I naše návrhy mají limity, jsou dány technologií přípravy výtvarných motivů. Většina vzniká jako bitmapová autorská grafika upravovaná v Photoshopu v mnoha vrstvách tak, aby byly možné dodatečné úpravy barev. Některé motivy jsou tzv. v křivkách - tedy celá grafika je vektorizovaná a její zvětšování není ničím omezeno.

Většina motivů umožňuje tisk na plochu cca 3 x 2 metry, některé i více. Motivy se mohou na stěně také opakovat. Údaje o maximálních rozměrech tisku jsou vždy uvedeny v detailním zobrazení každého motivu.

Nabízíte k plakátům také rámy?

Ne, prozatím jsme tuto službu nezprovoznili, pokud o rám máte zájem, lze se na jeho zajištění dohodnout individuálně.

  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku