OBCHOD

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Nakupujte pohodlně a s jistotou

Vyberte si vpravo v některé z galerií výtvarné motivy, který Vám nejlépe vyhovují. Uschovejte si je v převýběru - to je schránka, kde si shromažďujete vše, co Vás zaujalo. Obsah předvýběru zůstane zachován i po Vašem odhlášení.

Pokud jste si jisti, můžete motiv uložit přímo do nákupního košíku a v dalším kroku určit jeho rozměry, případně i počet kusů.

Zvolte si sami rozměry a způsob použití

Můžete si určit nejen rozměr tisku, ale třeba i výřez nebo jiné úpravy. Můžete mít stejný námět jako tapetu na stěně za psacím stolem, samolepku na notebooku, jedinečný plakát či samolepící fólii na dvířkách skříňky. Vaše fantazie není ničím omezena.

Velkoplošné nástěnné motivy jsou pro snadnější lepení na stěnu automaticky ve výrobě rozděleny na menší části. U samolepek určených pro polepení různých předmětů nám můžete do komentáře popsat potřebný tvar.

Potřebujete upravit barevné ladění?

Potřebujete zelenou ještě zelenější nebo místo hnědého ladění spíše provedení s modrými odstíny? Vyberte si požadovaný převažující odstín ze vzorníku a my se postaráme o zbytek. Doporučujeme před tím zkontrolovat jak Váš monitor zobrazuje barvy, aby výsledek Vaší volby byl co nejlepší.

Máte-li zvláště přísné nároky nebo speciální požadavky, rádi se Vám budeme věnovat v rámci zakázkového řešení třeba celého interiéru.

Příznivá cena

Každá Vaše objednávka je vyřízena s maximální péčí. Abychom mohli nabídnout to, co na běžném trhu není zvykem, tiskneme každou zakázku přesně podle Vašich požadavků. Nedostáváte do ruky sériový výrobek, ale autorské dílo vysoké kvality přizpůsobené Vašemu interéru. Přesto je cena srovnatelná s průmyslovou produkcí v této kategorii.

Krátký termín dodání

Objednané zboží odesíláme na Vaši adresu obvykle do 5 dnů.

Tisk s vysokou trvanlivostí barev na kvalitní materiál

Dbáme na to, aby tisk ve vysokém rozlišení a kvalitní. Použity jsou špičkové ecosolventní barvy a originální papír či fólie.

  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku