Dětské koutky

Dobrý den,
nepřehlédněte prosím, že web již má zcela novou tvář a obsah.
Věnujte prosím pozornost zejména sekcím aktuality a inspirace

Obrázky a dekorace pro děti

Velkoplošné obrazové dekorace na stěny interiérů pro děti jsou velmi vděčné téma. Zpravidla se realizují jako malba na stěnu. Přinášíme variantu, která má nesporné výhody. Jsme schopni připravit nejrůznější motivy předem a na zeď se aplikují jako kvalitní vliesová nebo papírová tapeta.

Aplikace takové dekorace je mnohem pohodlnější než při přímém malování obrázků na omítku. Máte navíc naprostou kontrolu nad tím, co do dětského pokoje dáváte a opravy poškozených míst jsou snadnější. Můžeme totiž dodat i výřezy již jednou realizovaného motivu, kterými lze poškozená místa přelepit. Tapeta je navíc většinou levnější než nástěnná malba.

Dětské koutky, dekorace na zeď dětských pokojů

Navrhujeme tematicky různě zaměřené celé interiéry školek, dětských koutků i dětských pokojů. Pokud máte zájem o nabídku našeho řešení, stačí nás kontaktovat. napište nám ...

(Návrhy zde uvedené vznikly pro firmu Time Out Plus, která realizuje a následně provozuje dětské koutky ve velkých obchodních centrech.)

  Doporučujeme:
piškvorky on line

Zahrajte si piškvorky
dekorace do bytu 195
dekorace do interiéru 39
obraz na zeď 55
zajimave tapety na zed 231
tapety do kanceláře 32
obrazové tapety 59
obrazy na stěnu 181
obrazy na stěnu 203
tapety na zed 28
 
obchodní podmínky |  Provozuje: Ateliér Heřmánek | CC (texty): Creative Commons License | CC (obrázky): Creative Commons License | (vzhled webu: světlý | tmavý) | Přidat.eu záložku